درباره ما 2020-02-15T18:06:34+00:00

به پارسیلوپ خوش آمدید!

پارسیلوپ رسما سال 1395 کار خود را با هدف ایجاد ارتباط با هنرمندان شروع نموده است. بخشی از فعالیت پارسیلوپ آهنگسازی، تنطیم و تولید موسیقی و بخش دیگر آن تولید صدای سازهای مجازی، سمپل و لوپ میباشد. ما ابتدا سری شش هشتم را تولید کردیم و علت آن نیز نبود محصولات مورد نیاز این بخش برای تولید کنندگان موسیقی بود. شروع و پایه هر قطعه موسیقی که تولید میشود ریتم میباشد که وجود تنوع آن باعث خلاقیت و ایده های نو برای آهنگساز میشود. دو مجموعه درام و پرکاشن  تولید پارسیلوپ با حدود 1000 ریتم اصلی و 3000 زیر ریتم، بستری بسیار گستره با انواع صدای درامهای آکوستیک، الکترونیک، سازهای کوبه ای و پرکاشنها به شما میدهند تا هر ایده ای را با بهترین کیفیت عملی نمایید. چند محصول دیگر نیز برای شش و هشت تولید کردیم که لوپ سازهای متفاوت میباشند. پارسیلوپ با loopmasters که بزرگترین شرکت تولید لوپ در جهان است نیز همکاری داشته و برای آنها نیز سمپل تولید کرده است.

در زمان تحصیل در کشور آلمان با هنرمندان زیادی بعنوان موزیسین شروع به همکاری کردم. صدابرداری و ضبط دیجیتال را از سال 1988 شروع کرده و  اولین کاستهای تولید شده در ایران که مسترینگ دیجیتال شدند، توسط من مسترینگ شدند.

مطالعه سبکهای متفاوت موسیقی از کلاسیک تا رپ جزو علایق همیشگی من بوده و خود را محدود به سبکهای خاصی برای گوش کردن موزیک نکرده ام ولی در ساخت موزیک سبک فانک، آر اند بی، جز، راک، لاتین و هاوس را میپسندم. موزیک دریایی بیکرانست و وقتی به عمقش سفر میکنی میبینی چه ناچیز دیده ای دریا را از چشم انداز ساحل.

تولید موزیک بدون ملودی مشخص و بیاد ماندنی، فاقد هارمونی قوی و تولیدات غیر تخصصی و صرفا بازاری بنوعی ضربه به موسیقی ما وارد کرده. انبوه کارهای بیکیفیت که فیلتر نشده پخش میشوند هم شنونده ها را در دریایی از موزیک بی کیفیت غرق کرده و هم تولیدات خوب را از دید شنوندگان پنهان کرده.  هدف باید کیفیت باشد و نه تعدد کار.

جهت تماس از فرم تماس سایت استفاده نمایید.

مدیریت پارسیلوپ

نیما فریبا

ارتباط با خوانندگان و فیلمسازان محترم

 جهت امور آهنگسازی، همکاری های هنری و ارتباط لطفا از طریق فرم زیر اقدام نمایید.

با سپاس

نام شما (الزامی)

ایمیل شما (الزامی)

موضوع

پیام شما